Absolutna nowość na rynku! RE–cycling – rewolucję mamy we krwi.

Jako jedyni na rynku już dziś oferujemy odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.

 

Wyznaczamy standardy

Będąc pionierem nowych rozwiązań marka Revolt Energy zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o każdy etap swoich działań od procesów produkcji, aż po utylizację. W związku z tym wprowadza do sprzedaży nową i rewolucyjną usługę RE-cycling. Z uwagi na to, że panele PV są zbudowane z wielu elementów, które powstały z różnorodnych materiałów, od krzemu, aż po metale i tworzywa sztuczne, są uznawane za tzw. elektrośmieci. Ich utylizacja może być wyzwaniem. Wyzwaniem, którym nie musisz się już martwić. Kupując instalację od Revolt Energy już teraz zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, gwarancję trwałości, ale też spokój nawet po jej upływie.

Spokój i bezpieczeństwo dla Ciebie

Co zrobić z instalacją fotowoltaiczną po okresie gwarancji? Z Revolt Energy to już nie Twój problem. Działamy odpowiedzialnie i nie oferujemy rozwiązań na pół gwizdka. Przeszkoleni eksperci wykonają usługę w zgodzie z najwyższymi standardami ochrony. Stawiamy na pełne zadowolenie i poszanowanie dla środowiska.

Ile to kosztuje?

Usługa jest zupełnie ZA DARMO w pakiecie Premium. Wiele mówi się o tym jak wygląda utylizacja paneli, jak to zrobić i ile to kosztuje. Jednak biorąc pod uwagę, iż nowo powstałe firmy fotowoltaiczne znikają z rynku w zastraszającym tempie przez co ich wiarygodność spada, warto wybrać sprawdzonego dostawcę. RE-cycling to usługa pokryta gwarancją od Revolt, marki będącej częścią Grupy Blachotrapez.

Kto może skorzystać z usługi?

Jako jedyni na rynku gwarantujemy odbiór paneli PV dla wszystkich swoich klientów. Usługa dostępna od dziś w każdym z oddziałów Blachotrapez. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych kontrahentów są naszym priorytetem. Dzięki usłudze RE-cycling od Revolt Energy myślimy o przyszłości każdego z nas!

Zainteresowany naszą nowością w ofercie?  Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Zobacz pozostałe aktualności

Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 zakończyła się sukcesem. Anna Tybor spełniła swoje największe marzenie i zapisała się na stałe w kartach historii. 

5 września ruszyła wyprawa Dream Line Manaslu 8163. Anna Tybor spełnia jedno z swoich wielkich marzeń podejmując największe sportowe wyzwanie w życiu. Doceniamy silne osobowości i niezłomne sportowe marzenia! Revolt Energy Głównym Sponsorem naszej dumy Podhala.

Zastanawiasz się nad inwestycją, która zagwarantuje Ci spokój energetyczny w dobie rosnących cen za prąd? Szukasz sprawdzonej oferty? Już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, umów się na bezpłatny pomiar w dowolnym oddziale firmowym Blachotrapez i zgarnij specjalną ofertę PAKIET KIBICA od ambasadora marki Revolt Energy, Kamila Glika – to niezła gratka dla prawdziwych miłośników piłki nożnej!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?