Absolutna nowość na rynku! RE–cycling – rewolucję mamy we krwi.

Jako jedyni na rynku już dziś oferujemy odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.

 

Wyznaczamy standardy

Będąc pionierem nowych rozwiązań marka Revolt Energy zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o każdy etap swoich działań od procesów produkcji, aż po utylizację. W związku z tym wprowadza do sprzedaży nową i rewolucyjną usługę RE-cycling. Z uwagi na to, że panele PV są zbudowane z wielu elementów, które powstały z różnorodnych materiałów, od krzemu, aż po metale i tworzywa sztuczne, są uznawane za tzw. elektrośmieci. Ich utylizacja może być wyzwaniem. Wyzwaniem, którym nie musisz się już martwić. Kupując instalację od Revolt Energy już teraz zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, gwarancję trwałości, ale też spokój nawet po jej upływie.

Spokój i bezpieczeństwo dla Ciebie

Co zrobić z instalacją fotowoltaiczną po okresie gwarancji? Z Revolt Energy to już nie Twój problem. Działamy odpowiedzialnie i nie oferujemy rozwiązań na pół gwizdka. Przeszkoleni eksperci wykonają usługę w zgodzie z najwyższymi standardami ochrony. Stawiamy na pełne zadowolenie i poszanowanie dla środowiska.

Ile to kosztuje?

Usługa jest zupełnie ZA DARMO w pakiecie Premium. Wiele mówi się o tym jak wygląda utylizacja paneli, jak to zrobić i ile to kosztuje. Jednak biorąc pod uwagę, iż nowo powstałe firmy fotowoltaiczne znikają z rynku w zastraszającym tempie przez co ich wiarygodność spada, warto wybrać sprawdzonego dostawcę. RE-cycling to usługa pokryta gwarancją od Revolt, marki będącej częścią Grupy Blachotrapez.

Kto może skorzystać z usługi?

Jako jedyni na rynku gwarantujemy odbiór paneli PV dla wszystkich swoich klientów. Usługa dostępna od dziś w każdym z oddziałów Blachotrapez. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych kontrahentów są naszym priorytetem. Dzięki usłudze RE-cycling od Revolt Energy myślimy o przyszłości każdego z nas!

Zainteresowany naszą nowością w ofercie?  Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Zobacz pozostałe aktualności

Klienci nam zaufali! Revolt Energy nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta. Otrzymaliśmy złotą nagrodę w kategorii Ekologiczne Strategie w biznesie. Wyróżniona została oferta produktowa i usługowa marki Revolt Energy.

Revolt Energy to nie tylko najwyższej jakości usługi i okresy gwarancyjne, ale również najwyższa technologia w przystępnej cenie.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?