Profesjonalizm w DNA – najnowszy spot reklamowy Revolt Energy i Grupy Blachotrapez

W nowym spocie Revolt Energy i Grupy Blachotrapez wystąpiła ambasadorka marki Anna Tybor, reprezentantka kadry narodowej skialpinizmu, pięciokrotna mistrzyni Polski w skialpinizmie oraz pierwsza kobieta na świecie, która zdobyła ośmiotysięcznik Manaslu bez użycia tlenu z butli jak również  Kamil Stoch – ambasador Blachotrapez.

Spot przedstawia nie tylko to czym są codzienne zmagania naszej ambasadorki w przekraczaniu barier, ale jak ważna jest determinacja profesjonalizm w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dla Ani, góry są całym światem. To miłość do nich i czysta energia dodają jej sił. Siłą Revolt Energy jest niezawodność i gwarancja bezpieczeństwa. Instalacje PV oraz usługi od Revolt to pionierskie rozwiązania na rynku. Bowiem to co wpisane w DNA Revolt Energy stanowi odzwierciedlenie w wartościach jakimi kierują się jej ambasadorzy. Spot stanowi doskonałe odzwierciedlenie działalności firmy zarówno w obszarach biznesowych jak i sponsoringowych. Marka Revolt Energy wywodząc się z silnej Grupy Blachotrapez przejęła od niej nie tylko solidne fundamenty, ale i kulturę organizacyjną w której nieodłącznym elementem jest właśnie sport.  

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowego spotu z udziałem naszych ambasadorów Anny Tybor oraz Kamila Stocha. Spot emitowany jest na kanale YouTube oraz na oficjalnym profilu FB firmy Revolt Energy: www.facebook.com/RevoltEnergyPL

 

Zobacz pozostałe aktualności

Klienci nam zaufali! Revolt Energy nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta. Otrzymaliśmy złotą nagrodę w kategorii Ekologiczne Strategie w biznesie. Wyróżniona została oferta produktowa i usługowa marki Revolt Energy.

Revolt Energy to nie tylko najwyższej jakości usługi i okresy gwarancyjne, ale również najwyższa technologia w przystępnej cenie.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?