Revolt Energy Głównym Sponsorem skialpinistki. Wspieramy Annę Tybor w wyprawie na Manaslu!

5 września ruszyła wyprawa Dream Line Manaslu 8163. Anna Tybor spełnia jedno z swoich wielkich marzeń podejmując największe sportowe wyzwanie w życiu. Doceniamy silne osobowości i niezłomne sportowe marzenia! Revolt Energy Głównym Sponsorem naszej dumy Podhala.

To już potwierdzone! Logo Revolt Energy odwiedzi Himalaje. Będziemy bliżej jeszcze bliżej słońca by czerpać z czystej energii. Jako Główny Sponsor wspieramy Annę Tybor, która ruszyła dokonać historycznego wyczynu zdobywając ósmą górę świata bez użycia dodatkowego tlenu. Już taki wyczyn brzmi nieprawdopodobnie. To jednak nie wszystko. Wyprawa zakłada zjazd na nartach ze szczytu. Tego nie dokonała jeszcze żadna kobieta na świecie. Podekscytowani? Nam zapiera dech w piersiach!

Grupa Blachotrapez od lat aktywnie wspiera polski sport i sportowców. Revolt Energy, będący jej częścią, również stawia na sportowe zmagania i emocje.

„Żyjemy pod prąd” inspirując się niezwykłymi osobowościami

Ania to wyjątkowa kobieta, która konsekwentnie realizuje swoje marzenia i przełamuje granice, dlatego jest dla nas wzorem. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie górskie i sportowe od Tatr, przez Alpy, po Kaukaz i Pamir. Osiągała szczyty w ramach zawodów skialpinistycznych wchodząc na nie na nartach lub wspinając się z nartami przypiętymi do plecaka. Na swoim koncie dotychczas odnotowała m.in. II miejsce w biegu Elbrus Race, bieg na Mont Blanc w 6 godzin i 15 minut, udział w mistrzostwach świata i w najbardziej ekstremalnych zawodach w narciarstwie wysokogórskich. Była piąta zarówno w mistrzostwach Europy, jak i w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Pięciokrotnie zdobyła mistrzostwo Polski.

Teraz zamierza jako pierwsza kobieta na świecie zdobyć szczyt ośmiotysięcznika bez użycia dodatkowego tlenu ponadto zjeżdżając z niego na nartach. To niezmiernie ważne co robi, bo udowadnia, że stawianie sobie kolejnych bardzo trudnych celów, pokonywanie przeciwności i barier   przy ich realizacji nie tylko wzmacnia i rozwija. W Revolt Energy dokonujemy rewolucji na rynku jako kompleksowy dostawca instalacji PV. Wyznaczamy nowy standard jakości przełamując popularnie panujące normy. Inspirujemy się siłą i odwagą niezwykłych osobowości.

Zapraszamy do śledzenia wyprawy! Szczegóły na naszym oficjalnym profilu FB.

Zobacz pozostałe aktualności

Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 zakończyła się sukcesem. Anna Tybor spełniła swoje największe marzenie i zapisała się na stałe w kartach historii. 

Jako jedyni na rynku już dziś oferujemy odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.

Zastanawiasz się nad inwestycją, która zagwarantuje Ci spokój energetyczny w dobie rosnących cen za prąd? Szukasz sprawdzonej oferty? Już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, umów się na bezpłatny pomiar w dowolnym oddziale firmowym Blachotrapez i zgarnij specjalną ofertę PAKIET KIBICA od ambasadora marki Revolt Energy, Kamila Glika – to niezła gratka dla prawdziwych miłośników piłki nożnej!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?