Revolucję mamy we krwi – u nas technologia shingled to standard!

Revolt Energy to nie tylko najwyższej jakości usługi i okresy gwarancyjne, ale również najwyższa technologia w przystępnej cenie.

Stawiamy na rozwój i zadowolenie naszych klientów. Dostarczamy nie tylko panele polikrystaliczne, uznanych producentów, tj. Talesun, Astroenergy, Boviet czy Bluesun, ale również wprowadziliśmy do oferty technologię shingled.

Dlaczego shingled?

Technologia ta, zwana również gontową, cechuje się większą wydajnością pracy paneli i świetnie się sprawdza w miejscach gdzie panele mogą być narażone na zacienienie. Wszystko to dzięki równoległemu łączeniu ogniw, które są nakładane na siebie na zakładkę – podobnie jak gont.

- Shingled nie jest technologią nową czy niedostępną na rynku. Od kilku lat cieszy się uznaniem zarówno wśród firm dostarczających rozwiązania pv jak i samych klientów. Technologia ta wciąż jednak jest przedstawiana jako jakość premium, która musi kosztować. Konkurencyjne firmy zazwyczaj oferują ją w droższych-lepszych pakietach. Postanowiliśmy to zmienić.  W Revolt Energy jakość premium oferujemy w standardowych cenach. – Żaneta Koźmińska, Dyrektor Zarządzająca Revolt Energy S.A.

Dowiedz się więcej: Technologie wytwarzania ogniw fotowoltaicznych – Shingled

Zobacz pozostałe aktualności

Revolt Energy z nagrodą Diament Polskiej Gospodarki 2021 oraz Hubert Kalinowski i Żaneta Koźmińska z tytułem Menedżer Roku 2021.

Rozpoczynający setny mecz Kamila Glika gwizdek, co prawda rozbrzmiał w Katarze, ale słychać go było w prawie każdym polskim domu! Pierwszy mecz biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Katarze z Meksykiem, był jednocześnie 100 meczem naszego ambasadora w reprezentacji Polski.

W przestrzeni Muzeum im. Bolesława Biegasa, odbyło się otwarcie wyjątkowej wystawy fotografii Jana Saudka, której mecenasem jest Revolt Energy. Prezentacja prac wybitnego czeskiego fotografa, zorganizowana w Warszawie jest gestem przyjaźni polsko-czeskiej. Wystawę kuratorską opieką objął Mirosław Lewandowski.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?

Jesteśmy częścią Grupy Blachotrapez
logo-blachotrapez
logo-btrsystems
logo-krop
logo-revoltenergy
logo-pvex
logo-gard