Specjalny PAKIET KIBICA dla klientów Revolt Energy od ambasadora Kamila Glika!

Zastanawiasz się nad inwestycją, która zagwarantuje Ci spokój energetyczny w dobie rosnących cen za prąd? Szukasz sprawdzonej oferty? Już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, umów się na bezpłatny pomiar w dowolnym oddziale firmowym Blachotrapez i zgarnij specjalną ofertę PAKIET KIBICA od ambasadora marki Revolt Energy, Kamila Glika – to niezła gratka dla prawdziwych miłośników piłki nożnej!

Kamila Glika nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiemy, że zarówno wśród naszych klientów jak i społeczności firmowej nie brakuje kibiców i miłośników sportowych emocji. Dlatego z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 przygotowaliśmy specjalną ofertę. PAKIET KIBICA to zestaw gadżetów, który docenią prawdziwi fani piłki nożnej.

Co zrobić by go zgarnąć?

Nic prostszego, skontaktuj się z dowolnym oddziałem firmowym Blachotrapez i umów się z naszym doradcą technicznym na profesjonalną i bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej od Revolt Energy. Wycenę, którą  przygotujemy specjalnie do Twoich potrzeb! Przeszkolony doradca przyjedzie na wskazane miejsce dokonać pomiaru i wręczy Ci PAKIET KIBICA od Kamila Glika!

Revolt Energy to nie tylko najdłuższa na rynku gwarancja żywotności instalacji nawet do 30 lat, ale również bezpieczny i estetyczny montaż z poszanowaniem dla Twojego dachu. Montaż realizowany jest przez najlepsze, certyfikowane ekipy z wieloletnim doświadczeniem.

„Odbierz PAKIET KIBICA od Kamila Glika”

Specjalny PAKIET KIBICA dla klientów Revolt Energy obejmuje:

  • LIMITOWANĄ KOSZULKĘ w barwach narodowych ze znakiem Drużyny Kamila Glika.
  • SZKLANKĘ z podpisem NASZEGO AMBASADORA, praktyczną podczas oglądania meczów Reprezentacji Polski!
  • NAPÓJ ENERGETYCZNY „POD PRĄD”, który doda Ci prawdziwej energii!

Zamów wycenę instalacji od Revolt Energy i już dziś bądź gotowy na Euro 2020 z PAKIETEM KIBICA od Kamila Glika!

Kamil Glik - Ambasador marki Revolt Energy

Zobacz pozostałe aktualności

Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 zakończyła się sukcesem. Anna Tybor spełniła swoje największe marzenie i zapisała się na stałe w kartach historii. 

Jako jedyni na rynku już dziś oferujemy odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.

5 września ruszyła wyprawa Dream Line Manaslu 8163. Anna Tybor spełnia jedno z swoich wielkich marzeń podejmując największe sportowe wyzwanie w życiu. Doceniamy silne osobowości i niezłomne sportowe marzenia! Revolt Energy Głównym Sponsorem naszej dumy Podhala.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?