Świętuj z Glikiem! Konkurs Revolt Energy z okazji setnego meczu ambasadora dla Reprezentacji Polski. Zgarnij koszulkę z podpisem Kamila.

Rozpoczynający setny mecz Kamila Glika gwizdek, co prawda rozbrzmiał w Katarze, ale słychać go było w prawie każdym polskim domu! Pierwszy mecz biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Katarze z Meksykiem, był jednocześnie 100 meczem naszego ambasadora w reprezentacji Polski.

Konkurs w rytmie setnego meczu Kamila Glika, ambasadora Revolt Energy

Jeden z najlepszych obrońców na świecie 😉, który od lat był ambasadorem firmy Blachotrapez, obecnie równie dumnie kroczy w brawach Revolt Energy!  Silny charakter, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do to cechy, dzięki którym w pięknym stylu „Żyje pod prąd”.

Dziś to również My świętujemy jego wielki sukces - z okazji 100 meczu przygotowaliśmy specjalny konkurs! Pytania dla prawdziwych kibiców Polskiej Reprezentacji i fanów Kamila. Do wygrania w konkursie Revolt 100  limitowanych koszulek z autografem.

Jak wziąć udział w konkursie Revolt Energy? ZDOBĄDŹ BRAMKĘ, czyli odpowiedz na pytanie konkursowe.

U nas nie ma spalonego! Przy szybkiej akcji na brankę pokonaj obrońców i bądź przed wszystkimi. Liczy się refleks. Nie znasz dnia ani godzinny, kiedy pojawi się nowe pytanie konkursowe na naszym profilu na FB. Okazji do zgarnięcia nagrody będzie kilka. Piłka cały czas jest w grze!

Gol, gol, goool!

Zobacz pozostałe aktualności

W przestrzeni Muzeum im. Bolesława Biegasa, odbyło się otwarcie wyjątkowej wystawy fotografii Jana Saudka, której mecenasem jest Revolt Energy. Prezentacja prac wybitnego czeskiego fotografa, zorganizowana w Warszawie jest gestem przyjaźni polsko-czeskiej. Wystawę kuratorską opieką objął Mirosław Lewandowski.

Klienci nam zaufali! Revolt Energy nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta. Otrzymaliśmy złotą nagrodę w kategorii Ekologiczne Strategie w biznesie. Wyróżniona została oferta produktowa i usługowa marki Revolt Energy.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?

Jesteśmy częścią Grupy Blachotrapez
logo-blachotrapez
logo-btrsystems
logo-krop
logo-revoltenergy
logo-pvex
logo-gard