Blog Revolt Energy

Blog o fotowoltaice

Bądź na bieżąco. Czytaj naszego bloga

Gadżet czy niezbędna część osprzętu wydajnej i właściwie zoptymalizowanej instalacji fotowoltaicznej? Czym różni się optymalizator fotowoltaiczny od mikroinwertera? Kiedy i dlaczego warto go stosować?

Czytaj więcej

Jeszcze do niedawna art. 2 pkt.18 ustawy o odnawialnych źródłach energii definiował moc małej instalacji fotowoltaicznej w przedziale od 50 do 500 kWp, przyłączoną do sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym niższym niż 110 kV.

Podatek od towarów i usług znany wszystkim jako VAT obowiązuje również na odnawialne źródła energii i na samą fotowoltaikę.

Temat taki jak fotowoltaika, a dzienne, średnie nasłonecznienie w Polsce, czy te mierzone w ciągu roku lub miesięcznie, często jest przemilczany. Jesteśmy państwem położonym w strefie umiarkowanej.

Technologia fotowoltaiczna nieustannie się rozwija. Pojawiają się nowe panele fotowoltaiczne.

Wady i zalety fotowoltaiki, zalety i wady, ten temat był, jest i zapewne nadal będzie szeroko omawiany w przestrzeni publicznej. Inwestorzy, którzy chcą zdecydować się na korzystanie z fotowoltaiki chcą również podejmować swoje decyzje coraz bardziej świadomie.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?