My nie opowiadamy bajek. My je obalamy! Odc. 7

Przed każdym montażem robimy całościowy audyt – sprawdzamy nie tylko zapotrzebowanie na energię, ale ekspozycję dachu oraz konstrukcję. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie. ⭐

To my dopasowujemy się do Ciebie! Nie ma znaczenia wiek domu ani dachu – jeżeli pokrycie i konstrukcja dachu są w dobrym stanie technicznym, nie ma żadnych przeszkód, by panele znalazły się i u Ciebie. 🏠

W niektórych przypadkach, np. przy dachu płaskim można zastosować dodatkowe konstrukcje montażowe, które są mocowane na dachu. Być może nie wyglądają one nazbyt efektownie, ale z drugiej strony ułatwiają sprawny montaż i późniejszy dobry dostęp do dachu.

Poza tym instalacja zawsze może znaleźć się na gruncie. 😉

 

Zobacz pozostałe wpisy na blogu

Gadżet czy niezbędna część osprzętu wydajnej i właściwie zoptymalizowanej instalacji fotowoltaicznej? Czym różni się optymalizator fotowoltaiczny od mikroinwertera? Kiedy i dlaczego warto go stosować?

Jeszcze do niedawna art. 2 pkt.18 ustawy o odnawialnych źródłach energii definiował moc małej instalacji fotowoltaicznej w przedziale od 50 do 500 kWp, przyłączoną do sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym niższym niż 110 kV.

Podatek od towarów i usług znany wszystkim jako VAT obowiązuje również na odnawialne źródła energii i na samą fotowoltaikę.

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?