Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 zakończona sukcesem! Gratulujemy Ani historycznego wyczynu.

Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 zakończyła się sukcesem. Anna Tybor spełniła swoje największe marzenie i zapisała się na stałe w kartach historii. 

 

Wyprawa Dream Line Manaslu 8163 była ogromnym wyzwaniem. Od Ani wymagała wielu lat przygotowań. Śledziliśmy przebieg wyprawy naszej ambasadorki, szczegóły relacjonując na oficjalnych mediach społecznościowych Revolt. Mocno trzymaliśmy kciuki i wspólnie przeżywaliśmy ogromne emocje. Ostatecznie 29 września wszyscy uczestnicy wyprawy zdobyli szczyt!

Za jej bezpieczny zjazd trzymała kciuki nie tylko społeczność Grupy Blachotrapez, ale i cała Polska. Stosunkowo późny atak szczytowy opóźnił zjazd. Po zregenerowaniu sił następnego dnia Ania wraz z dwoma towarzyszami Marco Majori i Federico Secchi ruszyli, aby przed zachodem słońca dotrzeć do base campu. Udało się! Anna Tybor pierwszą Polką, która zjechała na nartach z ośmiotysięcznika i pierwszą kobietą, która zdobyła i zjechała z Manaslu bez dodatkowego tlenu. Jeszcze raz niezmierne gratulacje dla Ani! Wyprawa przeszła już do historii zapisując się na jej kartach, jednak nie nasza współpraca.

Revolt Energy to dumny sponsor Anny Tybor, polskiej skialpinistki. „Żyjemy pod prąd” inspirując się niezwykłymi osobowościami!

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wyprawy.

Zobacz pozostałe aktualności

Jako jedyni na rynku już dziś oferujemy odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.

5 września ruszyła wyprawa Dream Line Manaslu 8163. Anna Tybor spełnia jedno z swoich wielkich marzeń podejmując największe sportowe wyzwanie w życiu. Doceniamy silne osobowości i niezłomne sportowe marzenia! Revolt Energy Głównym Sponsorem naszej dumy Podhala.

Zastanawiasz się nad inwestycją, która zagwarantuje Ci spokój energetyczny w dobie rosnących cen za prąd? Szukasz sprawdzonej oferty? Już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, umów się na bezpłatny pomiar w dowolnym oddziale firmowym Blachotrapez i zgarnij specjalną ofertę PAKIET KIBICA od ambasadora marki Revolt Energy, Kamila Glika – to niezła gratka dla prawdziwych miłośników piłki nożnej!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Żyj pod prąd z Revolt Energy!

Nie wiesz od
czego zacząć?